Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

262 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Krkonošská 611, Desná II

2 149 000 Kč

1 800 000 Kč

64 286 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 403 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 1+1 49 m²Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²

Prodaný byt 1+1 49 m²

náměstí Osvobození, Česká Lípa, Česká Lípa

2 650 000 Kč

2 500 000 Kč

51 020 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 837 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 837 m²

Dětřichov 260, Dětřichov

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

34 538 Kč/m2

Prodáno 9.3.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 684 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 684 m²

Nad Údolím 254, Liberec XXV-Vesec

4 599 999 Kč

4 349 999 Kč

36 250 Kč/m2

Prodáno 22.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 41 m²Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²

Prodaný byt 2+kk 41 m²

Jihlavská 2595, Česká Lípa

2 620 000 Kč

63 902 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 84 m²Prodaný  byt 2+kk 84 m²
Prodaný  byt 2+kk 84 m²
Prodaný  byt 2+kk 84 m²

Prodaný byt 2+kk 84 m²

Kořenov 699, Kořenov

3 290 000 Kč

2 690 000 Kč

32 024 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 239 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 239 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 239 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 239 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 239 m²

Nádražní 94, Mimoň III

2 600 000 Kč

18 571 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 18.2.2026

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Liberecká 3429/28, Jablonec nad Nisou

2 740 000 Kč

74 054 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 300 m²

Husova 1972, Česká Lípa

4 990 000 Kč

3 500 000 Kč

17 500 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 47 m²Prodaný  byt 2+kk 47 m²
Prodaný  byt 2+kk 47 m²
Prodaný  byt 2+kk 47 m²

Prodaný byt 2+kk 47 m²

Horní Rokytnice 704, Rokytnice nad Jizerou

4 490 000 Kč

95 532 Kč/m2

123...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 403 nemovitostí