Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

367 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 507 m²

Březová 46, Březová

4 200 000 Kč

38 532 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 806 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 62 m²Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²

Prodaný byt 3+kk 62 m²

Sídliště 341, Žebrák

3 900 000 Kč

62 903 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Prodaná chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Hradové Střimelice ev. č. 6, Stříbrná Skalice

4 490 000 Kč

3 700 000 Kč

49 333 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²

Prodaný dům 279 m², pozemek 1047 m²

Děkanovice 40, Děkanovice

4 590 000 Kč

3 810 000 Kč

13 656 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 1276 m²

Hobšovice 8, Hobšovice

4 150 000 Kč

3 400 000 Kč

21 250 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²

Prodaný dům 208 m², pozemek 1603 m²

Starosedlský Hrádek 20, Starosedlský Hrádek

5 990 000 Kč

4 900 000 Kč

23 558 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Krinitova 2248, Rakovník II

4 900 000 Kč

74 242 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Za Jednotou 925, Neratovice

4 051 111 Kč

101 278 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

sídl. Hůrka 1061, Kralupy nad Vltavou

4 550 000 Kč

108 333 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 58 m²Prodaný  byt 2+kk 58 m²
Prodaný  byt 2+kk 58 m²
Prodaný  byt 2+kk 58 m²

Prodaný byt 2+kk 58 m²

Koželuhy 77/5, Čáslav-Nové Město

3 886 000 Kč

3 686 000 Kč

63 552 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
123...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 806 nemovitostí