Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

367 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 1030 m²

Samopše 32, Samopše

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 806 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 270 m²

U Kaštanů 95, Červený Újezd

4 650 000 Kč

52 841 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Mírová 472/35, Milovice

4 350 000 Kč

77 679 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Vestec 68, Vestec

4 600 000 Kč

4 150 000 Kč

56 081 Kč/m2

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  byt 1+kk 26 m²Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²

Prodaný byt 1+kk 26 m²

Říčanská 490, Říčany - Radošovice

3 280 000 Kč

126 154 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²

Prodaný dům 183 m², pozemek 1454 m²

Budenín 36, Votice

5 950 000 Kč

4 950 000 Kč

27 049 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1495 m²

Bílé Podolí 47, Bílé Podolí

4 250 000 Kč

35 417 Kč/m2

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Křivoklátská 831, Nové Strašecí

3 370 000 Kč

91 081 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 1+1 40.4 m²Prodaný  byt 1+1 40.4 m²
Prodaný  byt 1+1 40.4 m²
Prodaný  byt 1+1 40.4 m²

Prodaný byt 1+1 40.4 m²

P. Holého 94, Kladno - Kročehlavy

3 900 000 Kč

96 535 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Polská 2539, Kladno - Kročehlavy

4 500 000 Kč

112 500 Kč/m2

1234...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 806 nemovitostí