Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

48 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 778 m²

Jindřichov 106, Jindřichov

1 600 000 Kč

1 430 000 Kč

6 217 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 344 m²

Luběnice 43, Luběnice

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

8 543 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²

Prodaná chata 55 m², pozemek 553 m²

Zdětín ev. č. 268, Zdětín

1 490 000 Kč

27 091 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 29.1.2026

Prodaná  chata 95 m², pozemek 1104 m²Prodaná  chata 95 m², pozemek 1104 m²
Prodaná  chata 95 m², pozemek 1104 m²
Prodaná  chata 95 m², pozemek 1104 m²

Prodaná chata 95 m², pozemek 1104 m²

Karlov ev. č. 22, Paseka

2 250 000 Kč

1 800 000 Kč

18 947 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 205 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 205 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 205 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 205 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 205 m²

Bratrská 50, Velká Bystřice

1 800 000 Kč

15 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 1+kk 21 m²Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²

Prodaný byt 1+kk 21 m²

Wolkerova 1697/2a, Šumperk

1 800 000 Kč

85 714 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 360 m²

Havlíčkova 168, Brodek u Prostějova

1 050 000 Kč

11 290 Kč/m2

Prodáno 26.11.2025

Prodaný  byt 1+kk 23 m²Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²

Prodaný byt 1+kk 23 m²

Palackého, Jeseník, Jeseník

1 395 000 Kč

1 265 000 Kč

55 000 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 105 m², pozemek 396 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 396 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 396 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 396 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 396 m²

Liboš 84, Liboš

1 999 999 Kč

1 300 000 Kč

12 381 Kč/m2

Prodáno 13.11.2025

Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 293 m²Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 293 m²
Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 293 m²
Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 293 m²

Prodaná chalupa 80 m², pozemek 293 m²

Baldovec 218, Rozstání

2 430 000 Kč

1 990 000 Kč

24 875 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 284 nemovitostí