Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

244 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 964 m²

Javorová, Vikýřovice, Vikýřovice

3 600 000 Kč

21 818 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 633 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 778 m²

Jindřichov 106, Jindřichov

1 600 000 Kč

1 430 000 Kč

6 217 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Pionýrů 717, Uničov

2 250 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 568 m²

Hlásnice 37, Hlásnice

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Haškova 488, Česká Ves

2 550 000 Kč

38 636 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 344 m²

Luběnice 43, Luběnice

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

8 543 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Nová 1212, Kojetín I-Město

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²

Prodaná chata 55 m², pozemek 553 m²

Zdětín ev. č. 268, Zdětín

1 490 000 Kč

27 091 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 32 m²Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²

Prodaný byt 2+kk 32 m²

Lazecká 460/28, Olomouc - Lazce

2 900 000 Kč

90 625 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Hrdinů 842, Uničov

4 250 000 Kč

67 460 Kč/m2

123...25

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 633 nemovitostí