Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

78 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 42 m²Prodaný  byt 1+kk 42 m²
Prodaný  byt 1+kk 42 m²
Prodaný  byt 1+kk 42 m²

Prodaný byt 1+kk 42 m²

Anglická, Mariánské Lázně, Mariánské Lázně

3 490 000 Kč

3 199 000 Kč

76 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 430 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²
Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²
Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²

Prodaná chalupa 330 m², pozemek 627 m²

Blatenská 233, Pernink

5 400 000 Kč

4 300 000 Kč

13 030 Kč/m2

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  byt 3+1 86 m²Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²

Prodaný byt 3+1 86 m²

Vítězná 569/81, Karlovy Vary - Drahovice

3 900 000 Kč

45 349 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 4+1 77 m²Prodaný  byt 4+1 77 m²
Prodaný  byt 4+1 77 m²
Prodaný  byt 4+1 77 m²

Prodaný byt 4+1 77 m²

Mírová 526, Loket

3 500 000 Kč

45 455 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

K Lanovce 885, Jáchymov

4 900 000 Kč

3 750 000 Kč

54 348 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 752 m²

Prodaná chata 130 m², pozemek 752 m²

Suchá ev. č. 64, Jáchymov

3 100 000 Kč

23 846 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²
Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²
Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²

Prodaný dům 272 m², pozemek 549 m²

Chebská 615/235, Aš

4 950 000 Kč

18 199 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 165 m², pozemek 290 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 290 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 290 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 290 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 290 m²

Stráž nad Ohří, Stráž nad Ohří

4 650 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Lesní 1999/31, Cheb

3 000 000 Kč

53 571 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 9.2.2026

Prodaný  byt 4+kk 70 m²Prodaný  byt 4+kk 70 m²
Prodaný  byt 4+kk 70 m²
Prodaný  byt 4+kk 70 m²

Prodaný byt 4+kk 70 m²

Husova 978/31, Karlovy Vary - Stará Role

4 890 000 Kč

69 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 430 nemovitostí