Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

330 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

B. Smetany 1754, Kraslice

1 390 000 Kč

1 270 000 Kč

35 278 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 594 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Obránců míru 398, Žlutice

2 100 000 Kč

1 400 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 42 m²Prodaný  byt 1+kk 42 m²
Prodaný  byt 1+kk 42 m²
Prodaný  byt 1+kk 42 m²

Prodaný byt 1+kk 42 m²

Anglická, Mariánské Lázně, Mariánské Lázně

3 490 000 Kč

3 199 000 Kč

76 167 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²
Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²
Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²

Prodaná chalupa 330 m², pozemek 627 m²

Blatenská 233, Pernink

5 400 000 Kč

4 300 000 Kč

13 030 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Tovární 1560/6, Aš

810 000 Kč

23 143 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  byt 3+1 86 m²Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²

Prodaný byt 3+1 86 m²

Vítězná 569/81, Karlovy Vary - Drahovice

3 900 000 Kč

45 349 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 4+1 77 m²Prodaný  byt 4+1 77 m²
Prodaný  byt 4+1 77 m²
Prodaný  byt 4+1 77 m²

Prodaný byt 4+1 77 m²

Mírová 526, Loket

3 500 000 Kč

45 455 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

K Lanovce 885, Jáchymov

4 900 000 Kč

3 750 000 Kč

54 348 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Podhorská 684/5, Mariánské Lázně - Úšovice

3 050 000 Kč

2 749 900 Kč

40 440 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 16.3.2026

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

1. máje 194/3, Nová Role

2 955 000 Kč

42 826 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
123...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 594 nemovitostí