Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

97 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Běloveská 1775, Náchod

3 480 000 Kč

3 000 000 Kč

50 847 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 737 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 416 m²

Pěčín 211, Pěčín

2 910 000 Kč

36 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Jiráskova 846, Vamberk

2 720 000 Kč

45 333 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chalupa 85 m², pozemek 665 m²Prodaná  chalupa 85 m², pozemek 665 m²
Prodaná  chalupa 85 m², pozemek 665 m²
Prodaná  chalupa 85 m², pozemek 665 m²

Prodaná chalupa 85 m², pozemek 665 m²

Borovnice 30, Borovnice

1 800 000 Kč

21 176 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 737 m²

Horní Nová Ves 34, Lázně Bělohrad

3 600 000 Kč

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

Kollárova 1963, Dvůr Králové nad Labem

2 900 000 Kč

60 417 Kč/m2

Prodáno 2.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

Chotěvice 243, Chotěvice

1 580 000 Kč

1 430 000 Kč

27 500 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 218 m², pozemek 2949 m²Prodaný  dům 218 m², pozemek 2949 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 2949 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 2949 m²

Prodaný dům 218 m², pozemek 2949 m²

Hroška 14, Bílý Újezd

2 050 000 Kč

9 404 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 19.1.2026

Prodaný  dům 121 m², pozemek 4953 m²Prodaný  dům 121 m², pozemek 4953 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 4953 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 4953 m²

Prodaný dům 121 m², pozemek 4953 m²

Jánova 586, Vamberk

1 495 000 Kč

12 355 Kč/m2

Prodáno 14.1.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 721 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 721 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 721 m²

Jetřichov 27, Jetřichov

2 690 000 Kč

19 214 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
123...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 737 nemovitostí