Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

87 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²

Prodaný dům 154 m², pozemek 246 m²

Kostelní 139, Hulín

5 590 000 Kč

36 299 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 344 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 585 m²

K Větřáku 471, Hvozdná

11 790 000 Kč

10 000 000 Kč

76 923 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 101 m²Prodaný  byt 3+kk 101 m²
Prodaný  byt 3+kk 101 m²
Prodaný  byt 3+kk 101 m²

Prodaný byt 3+kk 101 m²

Tyršova 1145, Bystřice pod Hostýnem

5 500 000 Kč

54 455 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 280 m²

Potoky 90, Fryšták

8 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²

Prodaný dům 244 m², pozemek 356 m²

U Stavu II 1156, Hulín

5 790 000 Kč

5 000 000 Kč

20 492 Kč/m2

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  dům 258 m², pozemek 261 m²Prodaný  dům 258 m², pozemek 261 m²
Prodaný  dům 258 m², pozemek 261 m²
Prodaný  dům 258 m², pozemek 261 m²

Prodaný dům 258 m², pozemek 261 m²

Janáčkova 1791, Staré Město

6 990 000 Kč

6 300 000 Kč

24 419 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 155 m², pozemek 390 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 390 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 390 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 390 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 390 m²

Fojtská 128, Hvozdná

8 800 000 Kč

56 774 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 9.2.2026

Prodaný  byt 3+kk 85 m²Prodaný  byt 3+kk 85 m²
Prodaný  byt 3+kk 85 m²
Prodaný  byt 3+kk 85 m²

Prodaný byt 3+kk 85 m²

Obchodní 959, Slavičín

5 990 000 Kč

5 740 000 Kč

67 529 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 4.2.2026

Prodaný  byt 3+kk 84 m²Prodaný  byt 3+kk 84 m²
Prodaný  byt 3+kk 84 m²
Prodaný  byt 3+kk 84 m²

Prodaný byt 3+kk 84 m²

Pasecká 5508, Zlín

8 990 000 Kč

8 300 000 Kč

98 810 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 29.1.2026

Prodaný  dům 500 m², pozemek 527 m²Prodaný  dům 500 m², pozemek 527 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 527 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 527 m²

Prodaný dům 500 m², pozemek 527 m²

Bří Lužů 131, Uherský Brod

9 000 000 Kč

18 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 344 nemovitostí