Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

87 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Slezská 4767, Zlín

5 290 000 Kč

5 140 000 Kč

72 394 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 344 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 196 m², pozemek 643 m²Prodaný  dům 196 m², pozemek 643 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 643 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 643 m²

Prodaný dům 196 m², pozemek 643 m²

Tučapy 105, Holešov

5 800 000 Kč

29 592 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 192 m², pozemek 472 m²Prodaný  dům 192 m², pozemek 472 m²
Prodaný  dům 192 m², pozemek 472 m²
Prodaný  dům 192 m², pozemek 472 m²

Prodaný dům 192 m², pozemek 472 m²

Nad Ovčírnou II 1523, Zlín

7 900 000 Kč

7 600 000 Kč

39 583 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 62 m²Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²

Prodaný byt 2+kk 62 m²

Hrušková 499, Uherské Hradiště - Sady

5 800 000 Kč

93 548 Kč/m2

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 573 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 573 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 573 m²

Ostrata 135, Ostrata

5 890 000 Kč

42 071 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  dům 256 m², pozemek 463 m²Prodaný  dům 256 m², pozemek 463 m²
Prodaný  dům 256 m², pozemek 463 m²
Prodaný  dům 256 m², pozemek 463 m²

Prodaný dům 256 m², pozemek 463 m²

Vážany 66, Vážany

7 770 000 Kč

6 850 000 Kč

26 758 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 173 m², pozemek 748 m²Prodaný  dům 173 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 748 m²

Prodaný dům 173 m², pozemek 748 m²

Solné 739, Luhačovice

6 250 000 Kč

36 127 Kč/m2

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 951 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 951 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 951 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 951 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 951 m²

Prostřední Bečva 701, Prostřední Bečva

8 300 000 Kč

75 455 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 123 m², pozemek 670 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 670 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 670 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 670 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 670 m²

Nádražní 458, Bojkovice

6 290 000 Kč

51 138 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 191 m², pozemek 1413 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 1413 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 1413 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 1413 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 1413 m²

Bystřička 95, Bystřička

5 990 000 Kč

31 361 Kč/m2

123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 344 nemovitostí