Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

1 461 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 74 m²Prodaný  byt 3+kk 74 m²
Prodaný  byt 3+kk 74 m²
Prodaný  byt 3+kk 74 m²

Prodaný byt 3+kk 74 m²

Škvorecká 2066, Úvaly

9 025 000 Kč

121 959 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 584 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 79 m²Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²

Prodaný byt 3+kk 79 m²

Polní 2305, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

8 497 000 Kč

107 557 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 381 m²

Novosuchdolská 120/15, Praha - Suchdol

14 170 000 Kč

109 845 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 314 m²

Ve Zliči 803/8, Praha 20 - Horní Počernice

7 200 000 Kč

58 537 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 245 m²

J. Vojty 452, Železná Ruda

13 300 000 Kč

82 099 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Žárovická, Újezd nad Lesy, Praha

8 200 000 Kč

7 800 000 Kč

125 806 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Mojmírova 1710/15, Praha 4 - Nusle

7 800 000 Kč

169 565 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²

Prodaný dům 214 m², pozemek 490 m²

Svatopluka Čecha 1004, Český Brod

8 900 000 Kč

41 589 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²
Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²
Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²

Prodaný dům 295 m², pozemek 1978 m²

Nosálov 49, Nosálov

12 990 000 Kč

44 034 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 90 m²Prodaný  byt 3+kk 90 m²
Prodaný  byt 3+kk 90 m²
Prodaný  byt 3+kk 90 m²

Prodaný byt 3+kk 90 m²

Sulova 1356, Praha - Zbraslav

9 990 000 Kč

111 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bohumila Halgašová a tým
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Ing. Bohumila Halgašová a tým

Ing. Bohumila Halgašová a tým

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
123...147

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 584 nemovitostí