Kontakt

Prodané domy s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

818 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 381 m²

Novosuchdolská 120/15, Praha - Suchdol

14 170 000 Kč

109 845 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 653 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 314 m²

Ve Zliči 803/8, Praha 20 - Horní Počernice

7 200 000 Kč

58 537 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 245 m²

J. Vojty 452, Železná Ruda

13 300 000 Kč

82 099 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²
Prodaný  dům 214 m², pozemek 490 m²

Prodaný dům 214 m², pozemek 490 m²

Svatopluka Čecha 1004, Český Brod

8 900 000 Kč

41 589 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²
Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²
Prodaný  dům 295 m², pozemek 1978 m²

Prodaný dům 295 m², pozemek 1978 m²

Nosálov 49, Nosálov

12 990 000 Kč

44 034 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 240 m²

Karla Čapka 1475, Hluboká nad Vltavou

9 990 000 Kč

83 250 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 580 m², pozemek 355 m²

Jiráskova 1068/1, Znojmo

14 000 000 Kč

24 138 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²

Prodaná vila 600 m², pozemek 1114 m²

28. října 2015/23, Jablonec nad Nisou

15 900 000 Kč

26 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová

Ing. Gabriela Kašparová

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 533 m²

Nová Ves 24, Hradečno

7 825 240 Kč

52 168 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 93 m²Prodaný  dům 93 m²
Prodaný  dům 93 m²
Prodaný  dům 93 m²

Prodaný dům 93 m²

Modřínová 1446/8, Jeseník

9 490 000 Kč

7 100 000 Kč

76 344 Kč/m2

123...82

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 653 domů