Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

243 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Prodaná chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Chvalkovice 30, Dešná

3 340 000 Kč

2 490 000 Kč

5 608 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 846 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Sídliště Míru 299, Horní Planá

3 050 000 Kč

2 700 000 Kč

47 368 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Kojákovice 83, Jílovice

2 500 000 Kč

35 211 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Prodaná chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Staré Město pod Landštejnem 21, Staré Město pod Landštejnem

2 490 000 Kč

1 990 000 Kč

22 360 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 3819 m²

Pivkovice, Pivkovice

2 500 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Česká 62, Volary

2 490 000 Kč

41 500 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²

Prodaná chalupa 73 m², pozemek 509 m²

Palupín 8, Strmilov

2 500 000 Kč

1 950 000 Kč

26 712 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 218 m²

Cizkrajov 14, Cizkrajov

1 490 000 Kč

1 100 000 Kč

16 923 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Besední 67, České Velenice

1 350 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 253 m²

Říční 218, Vodňany II

2 500 000 Kč

1 990 000 Kč

18 091 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
123...25

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 846 nemovitostí