Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

240 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

U Zahrádek 294, Strakonice - Přední Ptákovice

3 300 000 Kč

71 739 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.4.2026

Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²
Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²
Prodaná  chalupa 168 m², pozemek 1328 m²

Prodaná chalupa 168 m², pozemek 1328 m²

Rožmitál na Šumavě 28, Rožmitál na Šumavě

4 590 000 Kč

4 090 000 Kč

24 345 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Lipová 158, Český Krumlov - Domoradice

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

61 746 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 869 m²

Klenovice 94, Klenovice

4 600 000 Kč

34 328 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Prachatická 1194/7, České Budějovice 2

3 300 000 Kč

110 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 44 m²Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²

Prodaný byt 2+kk 44 m²

Berlínská 2753/7, Tábor

3 100 000 Kč

70 455 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 72 m², pozemek 768 m²Prodaná  chata 72 m², pozemek 768 m²
Prodaná  chata 72 m², pozemek 768 m²
Prodaná  chata 72 m², pozemek 768 m²

Prodaná chata 72 m², pozemek 768 m²

Čelkovice ev. č. 79, Tábor

4 000 000 Kč

3 200 000 Kč

44 444 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 3+1 57 m²Prodaný  byt 3+1 57 m²
Prodaný  byt 3+1 57 m²
Prodaný  byt 3+1 57 m²

Prodaný byt 3+1 57 m²

Jáchymovská 345, Zliv

4 390 000 Kč

77 018 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 65 m²Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²

Prodaný byt 2+1 65 m²

Stavbařů 467, Strakonice II

3 150 000 Kč

48 462 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²
Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²
Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²

Prodaný dům 460 m², pozemek 4000 m²

Chvalšovice 6, Dřešín

4 000 000 Kč

8 696 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
123...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 nemovitostí