Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

131 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 482 m²

Veselská 1144, Bzenec

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

29 630 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 617 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Smetanova 1185, Strážnice

3 180 000 Kč

2 830 000 Kč

54 423 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Budovatelská 852/6, Břeclav - Poštorná

2 550 000 Kč

82 258 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 209 m²

Dolní kolonie 18, Zbýšov

2 690 000 Kč

2 300 000 Kč

22 772 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1012 m²

Bohuslavice 4259, Kyjov

1 990 000 Kč

1 600 000 Kč

21 333 Kč/m2

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Na Kopečku 502/1, Znojmo

2 440 000 Kč

2 340 000 Kč

68 824 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 419 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 419 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 419 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 419 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 419 m²

Ctidružice 26, Ctidružice

2 545 000 Kč

1 400 000 Kč

15 556 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 278 m², pozemek 2122 m²Prodaný  dům 278 m², pozemek 2122 m²
Prodaný  dům 278 m², pozemek 2122 m²
Prodaný  dům 278 m², pozemek 2122 m²

Prodaný dům 278 m², pozemek 2122 m²

Rozkoš 17, Rozkoš

2 250 000 Kč

8 094 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 1270 m²

Strážovice 33, Strážovice

2 950 000 Kč

2 490 000 Kč

13 105 Kč/m2

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 470 m²

Tavíkovice 84, Tavíkovice

1 656 000 Kč

18 400 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Janovská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Martina Janovská

Martina Janovská

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
123...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 617 nemovitostí