Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

131 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.1.2026

Prodaná  chalupa 91 m², pozemek 482 m²Prodaná  chalupa 91 m², pozemek 482 m²
Prodaná  chalupa 91 m², pozemek 482 m²
Prodaná  chalupa 91 m², pozemek 482 m²

Prodaná chalupa 91 m², pozemek 482 m²

Mikulovice 203, Mikulovice

1 900 000 Kč

20 879 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 617 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 191 m², pozemek 684 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 684 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 684 m²

Hroznová Lhota 312, Hroznová Lhota

2 800 000 Kč

14 660 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 106 m², pozemek 280 m²Prodaný  dům 106 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 280 m²

Prodaný dům 106 m², pozemek 280 m²

Revoluční 95/15, Vyškov - Dědice

2 990 000 Kč

28 208 Kč/m2

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 179 m², pozemek 995 m²Prodaný  dům 179 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 995 m²

Prodaný dům 179 m², pozemek 995 m²

Strachotice 63, Strachotice

2 990 000 Kč

2 750 000 Kč

15 363 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaná  chata 46 m², pozemek 911 m²Prodaná  chata 46 m², pozemek 911 m²
Prodaná  chata 46 m², pozemek 911 m²
Prodaná  chata 46 m², pozemek 911 m²

Prodaná chata 46 m², pozemek 911 m²

Blansko ev. č. 156, Blansko

2 775 000 Kč

60 326 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 3.12.2025

Prodaný  byt 4+1 78 m²Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²

Prodaný byt 4+1 78 m²

Vratěnín 97, Vratěnín

3 020 000 Kč

2 920 000 Kč

37 436 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 304 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 304 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 304 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 304 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 304 m²

Doliny 89, Šakvice

2 890 000 Kč

2 200 000 Kč

22 000 Kč/m2

Prodáno 26.11.2025

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Růženy Svobodové 1815/25, Znojmo

2 590 000 Kč

92 500 Kč/m2

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 785 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 785 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 785 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 785 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 785 m²

Tasov 65, Tasov

2 490 000 Kč

1 790 000 Kč

8 950 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 77 m², pozemek 699 m²Prodaný  dům 77 m², pozemek 699 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 699 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 699 m²

Prodaný dům 77 m², pozemek 699 m²

Újezd u Tišnova 22, Újezd u Tišnova

4 200 000 Kč

2 600 000 Kč

33 766 Kč/m2

123...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 617 nemovitostí