Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

2 407 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.4.2026

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Jindřicha Plachty 162, Ústí nad Labem - Mojžíř

889 000 Kč

14 111 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 402 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Edisonova 630/67, Ostrava - Hrabůvka

2 700 000 Kč

77 143 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Jiráskova 614/46, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

2 990 000 Kč

2 790 000 Kč

55 800 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Prodaná chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Skuhrov 24, Počepice

2 650 000 Kč

2 100 000 Kč

32 308 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Prodaná chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Chvalkovice 30, Dešná

3 340 000 Kč

2 490 000 Kč

5 608 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Sídliště Míru 299, Horní Planá

3 050 000 Kč

2 700 000 Kč

47 368 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Běloveská 1775, Náchod

3 480 000 Kč

3 000 000 Kč

50 847 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Kojákovice 83, Jílovice

2 500 000 Kč

35 211 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

B. Smetany 1754, Kraslice

1 390 000 Kč

1 270 000 Kč

35 278 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 2+1Prodaný  byt 2+1
Prodaný  byt 2+1
Prodaný  byt 2+1

Prodaný byt 2+1

Hájkova 2189, Žatec

2 330 000 Kč

123...241

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 402 nemovitostí