Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

371 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Prodaná chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Skuhrov 24, Počepice

2 650 000 Kč

2 100 000 Kč

32 308 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 130 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Prodaná chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Chvalkovice 30, Dešná

3 340 000 Kč

2 490 000 Kč

5 608 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 8.4.2026

Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 660 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 660 m²

Krasov 4, Krasov

1 900 000 Kč

1 690 000 Kč

16 900 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Prodaná chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Staré Město pod Landštejnem 21, Staré Město pod Landštejnem

2 490 000 Kč

1 990 000 Kč

22 360 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²

Prodaná chalupa 73 m², pozemek 509 m²

Palupín 8, Strmilov

2 500 000 Kč

1 950 000 Kč

26 712 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 50 m², pozemek 2277 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 2277 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 2277 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 2277 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 2277 m²

Česká Třebová ev. č. 287, Česká Třebová

1 575 000 Kč

1 075 000 Kč

21 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 416 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 416 m²

Pěčín 211, Pěčín

2 910 000 Kč

36 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 288 m²

Prodaná chata 75 m², pozemek 288 m²

Planá ev. č. 38, Hromnice

2 999 000 Kč

2 850 000 Kč

38 000 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²

Prodaná chata 121 m², pozemek 543 m²

Čeladná ev. č. 412, Čeladná

2 450 000 Kč

20 248 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 553 m²

Prodaná chata 55 m², pozemek 553 m²

Zdětín ev. č. 268, Zdětín

1 490 000 Kč

27 091 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
123...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 130 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.