Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

311 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Bratislavská 946/82, Brno - Zábrdovice

6 431 000 Kč

173 811 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Horácké náměstí 1466/4, Brno - Řečkovice

5 790 000 Kč

5 690 000 Kč

129 318 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 4+1 106 m²Prodaný  byt 4+1 106 m²
Prodaný  byt 4+1 106 m²
Prodaný  byt 4+1 106 m²

Prodaný byt 4+1 106 m²

Fintajslova 2280/19, Břeclav

5 995 000 Kč

5 595 000 Kč

52 783 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 160 m²

Blahoslavova 966/37, Brno - Královo Pole

5 563 000 Kč

76 205 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 384 m²

Záhumní 866/45, Břeclav - Poštorná

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 54 m²

Mánesova 202, Tišnov

5 850 000 Kč

61 579 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 813 m²

Pravlov 221, Pravlov

8 699 000 Kč

37 496 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 388 m²

Chodská 1281/4, Břeclav

6 490 000 Kč

6 350 000 Kč

28 864 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²

Prodaný dům 264 m², pozemek 753 m²

Nádražní 1285/101, Břeclav - Poštorná

9 700 000 Kč

36 742 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 4+kk 104 m²Prodaný  byt 4+kk 104 m²
Prodaný  byt 4+kk 104 m²
Prodaný  byt 4+kk 104 m²

Prodaný byt 4+kk 104 m²

Hájová 820/4, Břeclav - Poštorná

5 575 000 Kč

53 606 Kč/m2

123...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí