Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

141 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 160 m²

Blahoslavova 966/37, Brno - Královo Pole

5 563 000 Kč

76 205 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 586 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 384 m²

Záhumní 866/45, Břeclav - Poštorná

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 54 m²

Mánesova 202, Tišnov

5 850 000 Kč

61 579 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 813 m²

Pravlov 221, Pravlov

8 699 000 Kč

37 496 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 388 m²

Chodská 1281/4, Břeclav

6 490 000 Kč

6 350 000 Kč

28 864 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²

Prodaný dům 264 m², pozemek 753 m²

Nádražní 1285/101, Břeclav - Poštorná

9 700 000 Kč

36 742 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 522 m²

Stavěšice 19, Stavěšice

6 500 000 Kč

5 000 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 414 m²

Mrštíkova 334, Rosice

8 890 000 Kč

98 778 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²

Prodaný dům 94 m², pozemek 890 m²

Čížovky 383, Bořitov

6 990 000 Kč

74 362 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  dům 290 m², pozemek 433 m²Prodaný  dům 290 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 433 m²

Prodaný dům 290 m², pozemek 433 m²

Mírová 998, Velké Bílovice

6 600 000 Kč

22 759 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
123...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 586 domů