Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

58 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 93 m²Prodaný  dům 93 m²
Prodaný  dům 93 m²
Prodaný  dům 93 m²

Prodaný dům 93 m²

Modřínová 1446/8, Jeseník

9 490 000 Kč

7 100 000 Kč

76 344 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 477 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Mozartova 170/15, Olomouc - Nová Ulice

6 990 000 Kč

95 753 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Na Vyhlídce 912, Velká Bystřice

5 330 000 Kč

90 339 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 431 m²

Winklerova 2260/21, Prostějov

5 500 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1215 m²

Újezd 369, Újezd

7 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodáno 26.2.2026

Prodaná  chalupa 175 m², pozemek 578 m²Prodaná  chalupa 175 m², pozemek 578 m²
Prodaná  chalupa 175 m², pozemek 578 m²
Prodaná  chalupa 175 m², pozemek 578 m²

Prodaná chalupa 175 m², pozemek 578 m²

Horní Lipová ev. č. 111, Lipová-lázně

8 500 000 Kč

48 571 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Werichova 636/6, Olomouc - Nové Sady

5 499 000 Kč

5 249 000 Kč

77 191 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 409 m², pozemek 4204 m²Prodaná  zemědělská usedlost 409 m², pozemek 4204 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 409 m², pozemek 4204 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 409 m², pozemek 4204 m²

Prodaná zemědělská usedlost 409 m², pozemek 4204 m²

Kunčice 13, Bělotín

6 690 000 Kč

16 357 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodáno 23.2.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Mišákova 456/24, Olomouc - Povel

5 700 000 Kč

5 146 000 Kč

70 493 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Fidler
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Antonín Fidler

Antonín Fidler

4.7

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 5.2.2026

Prodaný  dům 215 m², pozemek 542 m²Prodaný  dům 215 m², pozemek 542 m²
Prodaný  dům 215 m², pozemek 542 m²
Prodaný  dům 215 m², pozemek 542 m²

Prodaný dům 215 m², pozemek 542 m²

Tištín 265, Tištín

6 590 000 Kč

30 651 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 477 nemovitostí