Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

77 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Prodaná chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Staré Město pod Landštejnem 21, Staré Město pod Landštejnem

2 490 000 Kč

1 990 000 Kč

22 360 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 278 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chalupa 73 m², pozemek 509 m²

Prodaná chalupa 73 m², pozemek 509 m²

Palupín 8, Strmilov

2 500 000 Kč

1 950 000 Kč

26 712 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 218 m²

Cizkrajov 14, Cizkrajov

1 490 000 Kč

1 100 000 Kč

16 923 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Besední 67, České Velenice

1 350 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 253 m²

Říční 218, Vodňany II

2 500 000 Kč

1 990 000 Kč

18 091 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO

Prodáno 10.3.2026

Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²

Prodaná chalupa 60 m², pozemek 892 m²

Přečín 64, Vacov

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²

Prodaná chalupa 105 m², pozemek 330 m²

Vesce 27, Týn nad Vltavou

1 500 000 Kč

14 286 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²

Prodaná chalupa 70 m², pozemek 336 m²

Přečín 39, Vacov

1 800 000 Kč

1 550 000 Kč

22 143 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 358 m²

Zahradnická 132, Strmilov

1 890 000 Kč

1 700 000 Kč

17 000 Kč/m2

Prodáno 16.1.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 378 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 378 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 378 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 378 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 378 m²

Údolí 3, Nové Hrady

1 385 000 Kč

1 095 000 Kč

7 821 Kč/m2

123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 278 nemovitostí