Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

4 604 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.4.2026

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Jindřicha Plachty 162, Ústí nad Labem - Mojžíř

889 000 Kč

14 111 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 829 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Edisonova 630/67, Ostrava - Hrabůvka

2 700 000 Kč

77 143 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Jiráskova 614/46, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

2 990 000 Kč

2 790 000 Kč

55 800 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Prodaná chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Skuhrov 24, Počepice

2 650 000 Kč

2 100 000 Kč

32 308 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Prodaná chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Chvalkovice 30, Dešná

3 340 000 Kč

2 490 000 Kč

5 608 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Studentská 1528, Turnov

4 079 000 Kč

75 537 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Sídliště Míru 299, Horní Planá

3 050 000 Kč

2 700 000 Kč

47 368 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 1071 m²

Dětmarovice 147, Dětmarovice

3 900 000 Kč

17 568 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 95 m²Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²

Prodaný byt 3+1 95 m²

Světlice 61, Humpolec

4 990 000 Kč

3 810 000 Kč

40 105 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Obvodová 758/11, Ústí nad Labem - Krásné Březno

3 150 000 Kč

44 366 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
123...461

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 829 nemovitostí