Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

4 604 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²

Prodaná chalupa 160 m², pozemek 751 m²

Nové Městečko 12, Nečtiny

4 499 000 Kč

3 999 000 Kč

24 994 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 829 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Kyjevská 336, Děčín IX-Bynov

3 175 000 Kč

56 696 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

B. Smetany 1754, Kraslice

1 390 000 Kč

1 270 000 Kč

35 278 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Kovářská 1528, Strážnice

4 150 000 Kč

53 896 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Prodaná chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Hradové Střimelice ev. č. 6, Stříbrná Skalice

4 490 000 Kč

3 700 000 Kč

49 333 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 2+1Prodaný  byt 2+1
Prodaný  byt 2+1
Prodaný  byt 2+1

Prodaný byt 2+1

Hájkova 2189, Žatec

2 330 000 Kč

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 964 m²

Javorová, Vikýřovice, Vikýřovice

3 600 000 Kč

21 818 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 482 m²

Veselská 1144, Bzenec

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

29 630 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 778 m²

Jindřichov 106, Jindřichov

1 600 000 Kč

1 430 000 Kč

6 217 Kč/m2

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Starokdyňská 496, Kdyně

3 100 000 Kč

51 667 Kč/m2

1234...461

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 829 nemovitostí