Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

184 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  dům 170 m², pozemek 560 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 560 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 560 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 560 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 560 m²

Kunžatecká 22, Strmilov

1 370 000 Kč

760 000 Kč

4 471 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 965 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.9.2024

Prodaná  vila 296 m², pozemek 815 m²Prodaná  vila 296 m², pozemek 815 m²
Prodaná  vila 296 m², pozemek 815 m²
Prodaná  vila 296 m², pozemek 815 m²

Prodaná vila 296 m², pozemek 815 m²

Jižní 170/13, Plzeň - Červený Hrádek

1 020 000 Kč

300 000 Kč

1 014 Kč/m2

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 573 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 573 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 573 m²

Lubná 248, Lubná

745 000 Kč

535 000 Kč

4 458 Kč/m2

Prodáno 11.9.2024

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Sídliště 649, Rotava

910 000 Kč

17 500 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 11.9.2024

Prodaný  dům 60 m², pozemek 720 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 720 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 720 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 720 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 720 m²

Senožaty 134, Senožaty

1 390 000 Kč

999 000 Kč

16 650 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Vála
Realitní kancelář: Matěj Vála - Realitní specialista
Realitní makléř: Matěj Vála

Matěj Vála

Realitní kancelář: Matěj Vála - Realitní specialista

Prodáno 6.9.2024

Prodaný  dům 65 m², pozemek 140 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 140 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 140 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 140 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 140 m²

Moravec 4, Moravec

1 000 000 Kč

15 385 Kč/m2

Prodáno 3.9.2024

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

gen. Svobody 572, Moravský Beroun

910 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 29.8.2024

Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 206 m²Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 206 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 206 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 206 m²

Prodaná chalupa 60 m², pozemek 206 m²

Návojná 75, Návojná

890 000 Kč

14 833 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 29.8.2024

Prodaný  byt 4+1 99 m²Prodaný  byt 4+1 99 m²
Prodaný  byt 4+1 99 m²
Prodaný  byt 4+1 99 m²

Prodaný byt 4+1 99 m²

Jindřicha Plachty 189, Ústí nad Labem - Mojžíř

850 000 Kč

750 000 Kč

7 576 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 27.8.2024

Prodaná  chata 31 m², pozemek 470 m²Prodaná  chata 31 m², pozemek 470 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 470 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 470 m²

Prodaná chata 31 m², pozemek 470 m²

Lelekovice ev. č. 800, Lelekovice

775 000 Kč

25 000 Kč/m2

1...141516...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 965 nemovitostí