Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

184 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.6.2024

Prodaná  chata 40 m², pozemek 392 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 392 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 392 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 392 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 392 m²

Bílichov ev. č. 165, Bílichov

820 000 Kč

20 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 964 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.6.2024

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

Aléská 255, Bílina - Pražské Předměstí

990 000 Kč

20 625 Kč/m2

Realitní makléř: Nataša Herzigová
Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Realitní makléř: Nataša Herzigová

Nataša Herzigová

Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Bratislavská 424, Teplice - Řetenice

850 000 Kč

21 795 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST

Prodáno 11.6.2024

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Fügnerova 254, Bílina - Pražské Předměstí

999 000 Kč

20 388 Kč/m2

Realitní makléř: Nataša Herzigová
Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Realitní makléř: Nataša Herzigová

Nataša Herzigová

Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality

Prodáno 11.6.2024

Prodaná  chata 73 m², pozemek 483 m²Prodaná  chata 73 m², pozemek 483 m²
Prodaná  chata 73 m², pozemek 483 m²
Prodaná  chata 73 m², pozemek 483 m²

Prodaná chata 73 m², pozemek 483 m²

Maleny ev. č. 148, Stražisko

980 000 Kč

13 425 Kč/m2

Prodáno 3.6.2024

Prodaný  byt 2+kk 26 m²Prodaný  byt 2+kk 26 m²
Prodaný  byt 2+kk 26 m²
Prodaný  byt 2+kk 26 m²

Prodaný byt 2+kk 26 m²

Ondřejská 550/48, Karlovy Vary

1 000 000 Kč

38 462 Kč/m2

Prodáno 30.5.2024

Prodaná  chata 48 m², pozemek 434 m²Prodaná  chata 48 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 434 m²

Prodaná chata 48 m², pozemek 434 m²

Napajedla ev. č. 245, Napajedla

999 999 Kč

790 000 Kč

16 458 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 30.5.2024

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

tř. Budovatelů 2378/30, Most

650 000 Kč

17 105 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Hlavní 618, Chodov

1 390 000 Kč

1 000 000 Kč

17 544 Kč/m2

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  dům 220 m², pozemek 169 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 169 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 169 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 169 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 169 m²

Libá 270, Libá

950 000 Kč

4 318 Kč/m2

1...171819

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 964 nemovitostí