Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

7 299 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 70 m²Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²

Prodaný byt 2+1 70 m²

Jungmannova 911/69, Kuřim

5 154 000 Kč

73 629 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 725 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Karla Steinera 864/30, Plzeň 3 - Skvrňany

3 599 000 Kč

102 829 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Kostelní 955/5, České Budějovice 3

5 000 000 Kč

76 923 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 79 m²Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²

Prodaný byt 3+kk 79 m²

Polní 2305, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

8 497 000 Kč

107 557 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 203 m²

Moravská Huzová 107, Štěpánov

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 381 m²

Novosuchdolská 120/15, Praha - Suchdol

14 170 000 Kč

109 845 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 314 m²

Ve Zliči 803/8, Praha 20 - Horní Počernice

7 200 000 Kč

58 537 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 245 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 245 m²

J. Vojty 452, Železná Ruda

13 300 000 Kč

82 099 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 21.4.2026

Prodaná  chata 89 m², pozemek 401 m²Prodaná  chata 89 m², pozemek 401 m²
Prodaná  chata 89 m², pozemek 401 m²
Prodaná  chata 89 m², pozemek 401 m²

Prodaná chata 89 m², pozemek 401 m²

Milešov ev. č. 190, Milešov

6 490 000 Kč

72 921 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 3026 m²

Jindice 18, Rašovice

2 990 000 Kč

32 500 Kč/m2

123...730

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 725 nemovitostí