Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

1 051 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.5.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Hlavní 91, Březová

1 650 000 Kč

32 353 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 304 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.5.2025

Prodaná  chata 23 m², pozemek 491 m²Prodaná  chata 23 m², pozemek 491 m²
Prodaná  chata 23 m², pozemek 491 m²
Prodaná  chata 23 m², pozemek 491 m²

Prodaná chata 23 m², pozemek 491 m²

Chlumecká, Chlumec, Chlumec

1 790 000 Kč

77 826 Kč/m2

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²

Prodaný dům 112 m², pozemek 2720 m²

Slezské Rudoltice 71, Slezské Rudoltice

1 990 000 Kč

1 600 000 Kč

14 286 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Prodáno 26.5.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Velká Buková 99, Velká Buková

2 890 000 Kč

1 700 000 Kč

23 611 Kč/m2

Prodáno 26.5.2025

Prodaný  byt 1+kk 21 m²Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²

Prodaný byt 1+kk 21 m²

Lidická 1192, Ostrov

1 410 000 Kč

67 143 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 24.5.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Duchcovská 2192/51, Teplice

1 690 000 Kč

30 727 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  byt 1+1 47 m²Prodaný  byt 1+1 47 m²
Prodaný  byt 1+1 47 m²
Prodaný  byt 1+1 47 m²

Prodaný byt 1+1 47 m²

Pražská 1679, Žatec

1 850 000 Kč

39 362 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  dům 66 m², pozemek 174 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 174 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 174 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 174 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 174 m²

Horní Valy 90/30, Ivanovice na Hané

1 500 000 Kč

22 727 Kč/m2

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 729 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 729 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 729 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 729 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 729 m²

Dlouhomilov 94, Dlouhomilov

1 890 000 Kč

18 900 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 21.5.2025

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Radvanice 230, Radvanice

1 350 000 Kč

30 682 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
1...414243...106

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 304 nemovitostí