Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

1 056 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Záměstí 195, Choceň

1 780 000 Kč

59 333 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Hanzl
Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ
Realitní makléř: Antonín Hanzl

Antonín Hanzl

Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 323 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 31.10.2024

Prodaný  byt 2+1 30 m²Prodaný  byt 2+1 30 m²
Prodaný  byt 2+1 30 m²
Prodaný  byt 2+1 30 m²

Prodaný byt 2+1 30 m²

Vodní 897/28a, Prostějov

1 695 000 Kč

56 500 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²

Prodaná chalupa 65 m², pozemek 567 m²

Mikuleč 74, Mikuleč

875 000 Kč

700 000 Kč

10 769 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  dům 250 m², pozemek 416 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 416 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 416 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 416 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 416 m²

Veselíčko 30, Veselíčko

560 000 Kč

2 240 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  byt 1+kk 25 m²Prodaný  byt 1+kk 25 m²
Prodaný  byt 1+kk 25 m²
Prodaný  byt 1+kk 25 m²

Prodaný byt 1+kk 25 m²

Antonína Sovy 1216/26, Opava - Kateřinky

1 350 000 Kč

54 000 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Javorová 3105, Most

1 590 000 Kč

1 330 000 Kč

17 733 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  dům 70 m², pozemek 101 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 101 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 101 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 101 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 101 m²

Tovární 178, Jistebnice

550 000 Kč

7 857 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 2142 m²Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 2142 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 2142 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 2142 m²

Prodaná chalupa 100 m², pozemek 2142 m²

Háj ev. č. 60, Habartice

2 000 000 Kč

20 000 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 133 m²Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 133 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 133 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 133 m²

Prodaná chalupa 70 m², pozemek 133 m²

Komenského 155, Čechy pod Kosířem

2 234 000 Kč

1 400 000 Kč

20 000 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 29.10.2024

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Mánesova 1674, Sokolov

1 840 000 Kč

1 790 000 Kč

27 969 Kč/m2

1...747576...106

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 323 nemovitostí