Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 060 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.9.2024

Prodaný  dům 117 m², pozemek 1023 m²Prodaný  dům 117 m², pozemek 1023 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1023 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1023 m²

Prodaný dům 117 m², pozemek 1023 m²

Kobeřice 53, Hradčany-Kobeřice

1 950 000 Kč

16 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 323 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.9.2024

Prodaná  chata 30 m², pozemek 497 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 497 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 497 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 497 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 497 m²

Červený Hrádek ev. č. 1560, Jirkov

1 250 000 Kč

41 667 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Prodáno 25.9.2024

Prodaný  byt 1+1 41 m²Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²

Prodaný byt 1+1 41 m²

Bardějovská 2328/6, Česká Lípa

1 550 000 Kč

37 805 Kč/m2

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  dům 68 m², pozemek 600 m²Prodaný  dům 68 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 600 m²

Prodaný dům 68 m², pozemek 600 m²

Předboř 18, Choustník

1 300 000 Kč

1 100 000 Kč

16 176 Kč/m2

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Okružní 230, Meziboří

1 250 000 Kč

20 833 Kč/m2

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Valdštejnská 2066, Litvínov - Horní Litvínov

1 149 000 Kč

23 449 Kč/m2

Prodáno 24.9.2024

Prodaná  chata 96 m², pozemek 561 m²Prodaná  chata 96 m², pozemek 561 m²
Prodaná  chata 96 m², pozemek 561 m²
Prodaná  chata 96 m², pozemek 561 m²

Prodaná chata 96 m², pozemek 561 m²

Kozly ev. č. 52, Kozly

1 580 000 Kč

1 300 000 Kč

13 542 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Josefa Ševčíka 941/52, Most

1 599 900 Kč

23 528 Kč/m2

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  dům 170 m², pozemek 560 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 560 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 560 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 560 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 560 m²

Kunžatecká 22, Strmilov

1 370 000 Kč

760 000 Kč

4 471 Kč/m2

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  byt 3+kk 61 m²Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²

Prodaný byt 3+kk 61 m²

Dřínovská 4742, Chomutov

1 430 000 Kč

1 300 000 Kč

21 311 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
1...818283...106

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 323 nemovitostí