Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 34 mil. Kč

Do 34 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

7 291 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Březenecká 4464, Chomutov

2 121 000 Kč

34 770 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 689 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 83 m²Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²

Prodaný byt 3+1 83 m²

Jana Palacha 1087, Mladá Boleslav II

6 200 000 Kč

74 699 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Žárovická, Újezd nad Lesy, Praha

8 200 000 Kč

7 800 000 Kč

125 806 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Mlýnská 272, Stráž pod Ralskem

2 738 000 Kč

48 893 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Příbramská 2501/9, Aš

1 899 000 Kč

37 235 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 760 m²

Dubnice 262, Dubnice

6 500 000 Kč

86 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Mojmírova 1710/15, Praha 4 - Nusle

7 800 000 Kč

169 565 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Severní, Ostrov, Ostrov

2 690 000 Kč

2 450 000 Kč

46 226 Kč/m2

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1035 m²

Tisová 229, Kraslice

1 650 000 Kč

12 692 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1195 m²

U Potoka 84, Ždírec nad Doubravou

5 290 000 Kč

4 200 000 Kč

32 308 Kč/m2

123...730

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 689 nemovitostí