Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

7 285 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.4.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1898 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1898 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1898 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1898 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 1898 m²

Bratrouchov 60, Jablonec nad Jizerou

5 880 000 Kč

3 990 000 Kč

22 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 738 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.4.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2315 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2315 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2315 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2315 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 2315 m²

Habartice 53, Jindřichov

3 350 000 Kč

18 611 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.2

Realitní kancelář: Mrkni na reality

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 26 m²Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²

Prodaný byt 1+kk 26 m²

Za Pivovarem 842, Lázně Bohdaneč

3 540 000 Kč

136 154 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.8

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 70 m²Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²

Prodaný byt 2+1 70 m²

Jungmannova 911/69, Kuřim

5 154 000 Kč

73 629 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Karla Steinera 864/30, Plzeň 3 - Skvrňany

3 599 000 Kč

102 829 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Kostelní 955/5, České Budějovice 3

5 000 000 Kč

76 923 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 79 m²Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²

Prodaný byt 3+kk 79 m²

Polní 2305, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

8 497 000 Kč

107 557 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 203 m²

Moravská Huzová 107, Štěpánov

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 381 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 381 m²

Novosuchdolská 120/15, Praha - Suchdol

14 170 000 Kč

109 845 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 314 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 314 m²

Ve Zliči 803/8, Praha 20 - Horní Počernice

7 200 000 Kč

58 537 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
1234...729

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 738 nemovitostí