Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 49 mil. Kč

Do 49 mil. Kč

Od 24. 5. 2024

7 279 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

Klíšská 628/82, Ústí nad Labem - Klíše

3 114 000 Kč

62 280 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 680 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 71 m²Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²

Prodaný byt 3+kk 71 m²

Janského 556/15, Olomouc - Povel

8 000 000 Kč

112 676 Kč/m2

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 46 m²Prodaný  byt 1+kk 46 m²
Prodaný  byt 1+kk 46 m²
Prodaný  byt 1+kk 46 m²

Prodaný byt 1+kk 46 m²

Kainarova 4362/3, Jihlava

3 590 000 Kč

78 043 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Černický
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Černický

Petr Černický

5.0

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Halasova 5020/11, Jihlava

5 250 000 Kč

92 105 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Boženy Němcové 731, Žatec

2 390 000 Kč

2 200 000 Kč

51 163 Kč/m2

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 149 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 149 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 149 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 149 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 149 m²

9. května 285/24, Třebíč - Podklášteří

5 220 000 Kč

45 391 Kč/m2

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 1432 m²

Hnojník 111, Hnojník

4 490 000 Kč

28 968 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²
Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²
Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²

Prodaný dům 326 m², pozemek 311 m²

Dlouhá 235/12, Karlovy Vary - Stará Role

5 900 000 Kč

18 098 Kč/m2

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 74 m²Prodaný  byt 3+kk 74 m²
Prodaný  byt 3+kk 74 m²
Prodaný  byt 3+kk 74 m²

Prodaný byt 3+kk 74 m²

Škvorecká 2066, Úvaly

9 025 000 Kč

121 959 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Velká Dlážka 319/25, Přerov I-Město

2 750 000 Kč

91 667 Kč/m2

123...728

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 680 nemovitostí