Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

4 590 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.2.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Komenského 1079/87, Plzeň 1 - Bolevec

4 290 000 Kč

119 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 768 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 289 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 289 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 289 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 289 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 289 m²

Husova 452, Náměšť nad Oslavou

4 750 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Sedlák
Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Realitní makléř: Václav Sedlák

Václav Sedlák

4.9

Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.

Prodáno 4.2.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 832 m²

Radíčeves 46, Žatec

4 295 000 Kč

37 348 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Masarykova 600, Kutná Hora - Hlouška

4 390 000 Kč

91 458 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Klegova 1440/21, Ostrava - Hrabůvka

2 718 000 Kč

73 459 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 626 m²

Prodaná chata 90 m², pozemek 626 m²

Dřevce ev. č. 127, Třebívlice

2 635 000 Kč

2 150 000 Kč

23 889 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaná  chata 130 m², pozemek 328 m²Prodaná  chata 130 m², pozemek 328 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 328 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 328 m²

Prodaná chata 130 m², pozemek 328 m²

Pňovany ev. č. 384, Pňovany

3 300 000 Kč

25 385 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 212 m², pozemek 2048 m²Prodaný  dům 212 m², pozemek 2048 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 2048 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 2048 m²

Prodaný dům 212 m², pozemek 2048 m²

Spytovice 19, Zdechovice

3 999 000 Kč

18 863 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 2+1 44 m²Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²

Prodaný byt 2+1 44 m²

Zdeňka Fibicha 1207, Valašské Meziříčí

2 150 000 Kč

48 864 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 358 m²

Zahradnická 132, Strmilov

1 890 000 Kč

1 700 000 Kč

17 000 Kč/m2

1...383940...459

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 768 nemovitostí