Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

4 590 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.1.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 614 m²Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 614 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 614 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 614 m²

Prodaná zemědělská usedlost 230 m², pozemek 614 m²

5. května 14, Doksy

3 900 000 Kč

16 957 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 768 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1156 m²

Podolí 18, Radomyšl

2 600 000 Kč

34 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 54 m²Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²

Prodaný byt 2+kk 54 m²

Mírová 822, Podbořany

2 569 000 Kč

2 000 000 Kč

37 037 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 697 m²Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 697 m²
Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 697 m²
Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 697 m²

Prodaná chalupa 80 m², pozemek 697 m²

Římovice 4, Golčův Jeníkov

4 780 000 Kč

59 750 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Konstantina Biebla 2319/3, Most

2 100 000 Kč

1 910 000 Kč

34 107 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Sídliště 392, Jindřichův Hradec III

4 790 000 Kč

66 528 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 250 m², pozemek 3108 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 3108 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 3108 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 3108 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 3108 m²

Staré Smrkovice 122, Staré Smrkovice

3 900 000 Kč

15 600 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Riegrova 1012/25a, Břeclav

3 390 000 Kč

3 100 000 Kč

58 491 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 1+1 53 m²Prodaný  byt 1+1 53 m²
Prodaný  byt 1+1 53 m²
Prodaný  byt 1+1 53 m²

Prodaný byt 1+1 53 m²

Masarykova 341, Klatovy II

3 540 000 Kč

66 792 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Moskevská 116, Raspenava

3 400 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová
1...424344...459

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 768 nemovitostí