Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

4 609 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 42 m²Prodaný  byt 1+kk 42 m²
Prodaný  byt 1+kk 42 m²
Prodaný  byt 1+kk 42 m²

Prodaný byt 1+kk 42 m²

Anglická, Mariánské Lázně, Mariánské Lázně

3 490 000 Kč

3 199 000 Kč

76 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 837 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Prachatická 1194/7, České Budějovice 2

3 300 000 Kč

110 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 582 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 582 m²

Železný Újezd, Čížkov

2 290 000 Kč

18 320 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Haškova 488, Česká Ves

2 550 000 Kč

38 636 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 65 m²Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²

Prodaný byt 3+kk 65 m²

J. A. Komenského 290, Meziboří

2 550 000 Kč

39 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²
Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²
Prodaná  chalupa 330 m², pozemek 627 m²

Prodaná chalupa 330 m², pozemek 627 m²

Blatenská 233, Pernink

5 400 000 Kč

4 300 000 Kč

13 030 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Sametová 833/26, Liberec VI-Rochlice

4 100 000 Kč

102 500 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 39 m²Prodaný  byt 2+kk 39 m²
Prodaný  byt 2+kk 39 m²
Prodaný  byt 2+kk 39 m²

Prodaný byt 2+kk 39 m²

Komořanská 3120/10, Most

1 790 000 Kč

45 897 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Prodaná chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Staré Město pod Landštejnem 21, Staré Město pod Landštejnem

2 490 000 Kč

1 990 000 Kč

22 360 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 168 m², pozemek 124 m²Prodaný  dům 168 m², pozemek 124 m²
Prodaný  dům 168 m², pozemek 124 m²
Prodaný  dům 168 m², pozemek 124 m²

Prodaný dům 168 m², pozemek 124 m²

Žižkova 41, Týnec nad Labem

2 800 000 Kč

16 667 Kč/m2

1...678...461

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 837 nemovitostí