Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2 243 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²

Prodaný dům 45 m², pozemek 237 m²

Hybešova 299/4, Štěpánov

2 121 000 Kč

47 133 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 504 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 335 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 335 m²

Vránov 7, Staňkov

2 096 800 Kč

1 696 800 Kč

13 153 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 399 m²

Prodaná chata 18 m², pozemek 399 m²

17. listopadu 3255, Ostrava - Martinov

1 680 000 Kč

1 600 000 Kč

88 889 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 401 m²

Jasinkova 1832/1, Ostrava - Hulváky

2 800 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

M. G. Dobnera 2939/8, Most

1 700 000 Kč

1 830 000 Kč

29 048 Kč/m2

Realitní makléř: Nataša Herzigová
Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality
Realitní makléř: Nataša Herzigová

Nataša Herzigová

Realitní kancelář: Nataša Halířová Reality

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²

Prodaná zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²

Radonín 8, Radonín

3 600 000 Kč

2 600 000 Kč

21 667 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City

Prodáno 22.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 41 m²Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²

Prodaný byt 2+kk 41 m²

Jihlavská 2595, Česká Lípa

2 620 000 Kč

63 902 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 21.2.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Šeříková 229, Krupka - Maršov

1 840 000 Kč

30 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 84 m²Prodaný  byt 2+kk 84 m²
Prodaný  byt 2+kk 84 m²
Prodaný  byt 2+kk 84 m²

Prodaný byt 2+kk 84 m²

Kořenov 699, Kořenov

3 290 000 Kč

2 690 000 Kč

32 024 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 428 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 428 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 428 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 428 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 428 m²

Měšín 27, Měšín

2 785 000 Kč

18 567 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
1...121314...225

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 504 nemovitostí