Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

2 243 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Děčínská 206/12, Česká Lípa

2 525 000 Kč

45 909 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 519 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 642 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 642 m²

B. Smetany 875/14, Kraslice

1 990 000 Kč

1 500 000 Kč

13 636 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  dům 179 m², pozemek 995 m²Prodaný  dům 179 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 995 m²

Prodaný dům 179 m², pozemek 995 m²

Strachotice 63, Strachotice

2 990 000 Kč

2 750 000 Kč

15 363 Kč/m2

Prodáno 21.12.2025

Prodaný  byt 2+kk 54 m²Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²

Prodaný byt 2+kk 54 m²

Komenského nám. 2, Stod

3 190 000 Kč

2 999 000 Kč

55 537 Kč/m2

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Pohraniční stráže 380, Kraslice

1 497 300 Kč

1 200 000 Kč

23 529 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 360 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 360 m²

Havlíčkova 168, Brodek u Prostějova

1 050 000 Kč

11 290 Kč/m2

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  dům 66 m², pozemek 524 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 524 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 524 m²

Stračov 93, Stračov

1 600 000 Kč

24 242 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Hlavní třída 1001, Ostrov

2 640 000 Kč

43 279 Kč/m2

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 392 m²

B. Martinů 356/6, České Budějovice 4

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 18.12.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 3556 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 3556 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 3556 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 3556 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 3556 m²

Česká Třebová ev. č. 89, Česká Třebová

2 290 000 Kč

45 800 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Havlena
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Petr Havlena

Petr Havlena

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
1...282930...225

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 519 nemovitostí