Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2 243 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 32 m²Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²

Prodaný byt 2+kk 32 m²

Karlovice 251, Karlovice

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

77 813 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 507 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 144 m²Prodaný  dům 144 m²
Prodaný  dům 144 m²
Prodaný  dům 144 m²

Prodaný dům 144 m²

53, Kluky

3 000 000 Kč

3 000 000 Kč

20 833 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 1+1 49 m²Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²

Prodaný byt 1+1 49 m²

náměstí Osvobození, Česká Lípa, Česká Lípa

2 650 000 Kč

2 500 000 Kč

51 020 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 16 m²Prodaný  byt 1+kk 16 m²
Prodaný  byt 1+kk 16 m²
Prodaný  byt 1+kk 16 m²

Prodaný byt 1+kk 16 m²

U Stadiónu 901/2, Ústí nad Labem - Klíše

2 070 000 Kč

129 375 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Besední 67, České Velenice

1 350 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chalupa 85 m², pozemek 665 m²Prodaná  chalupa 85 m², pozemek 665 m²
Prodaná  chalupa 85 m², pozemek 665 m²
Prodaná  chalupa 85 m², pozemek 665 m²

Prodaná chalupa 85 m², pozemek 665 m²

Borovnice 30, Borovnice

1 800 000 Kč

21 176 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 17 m², pozemek 259 m²Prodaná  chata 17 m², pozemek 259 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 259 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 259 m²

Prodaná chata 17 m², pozemek 259 m²

Křimice ev. č. 80, Plzeň

1 690 000 Kč

99 412 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²

Prodaná chata 42 m², pozemek 696 m²

Malíkovice ev. č. 16, Malíkovice

2 000 000 Kč

47 619 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 58 m²Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²

Prodaný byt 3+1 58 m²

Jiráskova 1815, Vsetín

3 200 000 Kč

3 000 000 Kč

51 724 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Podhorská 684/5, Mariánské Lázně - Úšovice

3 050 000 Kč

2 749 900 Kč

40 440 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
1...789...225

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 507 nemovitostí