Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 383 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.8.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1634 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1634 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1634 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1634 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1634 m²

V Sedle 86, Trhový Štěpánov

2 000 000 Kč

25 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 308 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.8.2024

Prodaný  byt 2+1 76 m²Prodaný  byt 2+1 76 m²
Prodaný  byt 2+1 76 m²
Prodaný  byt 2+1 76 m²

Prodaný byt 2+1 76 m²

Vítězná 83/74, Karlovy Vary - Drahovice

3 899 000 Kč

2 900 000 Kč

38 158 Kč/m2

Prodáno 27.8.2024

Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 550 m²Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 550 m²
Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 550 m²
Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 550 m²

Prodaná chalupa 50 m², pozemek 550 m²

Starý Svojanov 64, Svojanov

2 095 000 Kč

41 900 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA

Prodáno 27.8.2024

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Družstevní 491, Náměšť nad Oslavou

3 100 000 Kč

2 850 000 Kč

51 818 Kč/m2

Prodáno 27.8.2024

Prodaná  chata 100 m², pozemek 700 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 700 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 700 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 700 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 700 m²

Hora Svaté Kateřiny ev. č. 516, Hora Svaté Kateřiny

2 350 000 Kč

23 500 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 26.8.2024

Prodaný  dům 160 m², pozemek 814 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 814 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 814 m²

Pochlovická 23/32, Kynšperk nad Ohří - Dolní Pochlovice

2 490 000 Kč

15 563 Kč/m2

Prodáno 25.8.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Větrná 1828/1, Česká Lípa

2 800 000 Kč

2 500 000 Kč

43 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  byt 1+1 32 m²Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²

Prodaný byt 1+1 32 m²

Podkopčí 64, Frenštát pod Radhoštěm

2 040 000 Kč

63 750 Kč/m2

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Dlouhá třída 1409/58, Havířov - Podlesí

2 100 000 Kč

42 000 Kč/m2

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  byt 2+1 71 m²Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²

Prodaný byt 2+1 71 m²

Sadová 933, Hulín

2 996 000 Kč

42 197 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
1...119120121...139

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 308 nemovitostí