Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 385 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 54 m²Prodaný  byt 3+1 54 m²
Prodaný  byt 3+1 54 m²
Prodaný  byt 3+1 54 m²

Prodaný byt 3+1 54 m²

Písečná 2818, Žatec

2 999 000 Kč

55 537 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 319 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Majdalena 149, Majdalena

2 700 000 Kč

36 000 Kč/m2

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 237 m²

Prodaný dům 45 m², pozemek 237 m²

Hybešova 299/4, Štěpánov

2 121 000 Kč

47 133 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 401 m²

Jasinkova 1832/1, Ostrava - Hulváky

2 800 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²

Prodaná zemědělská usedlost 120 m², pozemek 2057 m²

Radonín 8, Radonín

3 600 000 Kč

2 600 000 Kč

21 667 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City

Prodáno 22.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 41 m²Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²

Prodaný byt 2+kk 41 m²

Jihlavská 2595, Česká Lípa

2 620 000 Kč

63 902 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 84 m²Prodaný  byt 2+kk 84 m²
Prodaný  byt 2+kk 84 m²
Prodaný  byt 2+kk 84 m²

Prodaný byt 2+kk 84 m²

Kořenov 699, Kořenov

3 290 000 Kč

2 690 000 Kč

32 024 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 428 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 428 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 428 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 428 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 428 m²

Měšín 27, Měšín

2 785 000 Kč

18 567 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 239 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 239 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 239 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 239 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 239 m²

Nádražní 94, Mimoň III

2 600 000 Kč

18 571 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 515 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 515 m²

Bohumila Slámy 24, Plasy

2 300 000 Kč

17 969 Kč/m2

1...8910...139

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 319 nemovitostí