Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

3 693 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 4+1 78 m²Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²

Prodaný byt 4+1 78 m²

U Stadionu 92, Tanvald

4 200 000 Kč

4 100 000 Kč

52 564 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 277 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 431 m²

Winklerova 2260/21, Prostějov

5 500 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 165 m², pozemek 84 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 84 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 84 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 84 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 84 m²

Nad Borovinkou 366/6, Jihlava - Staré Hory

11 500 000 Kč

69 697 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 857 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 857 m²

Komenského 526, Mnichovo Hradiště

8 500 000 Kč

36 638 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

náměstí Generála Kutlvašra 584/7, Praha 4 - Nusle

7 650 000 Kč

166 304 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 813 m²

Pravlov 221, Pravlov

8 699 000 Kč

37 496 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

sídl. Hůrka 1061, Kralupy nad Vltavou

4 550 000 Kč

108 333 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 53 m²Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²

Prodaný byt 2+kk 53 m²

Zelená 186, Bradlec

5 820 000 Kč

109 811 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²
Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²
Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²

Prodaný dům 276 m², pozemek 7487 m²

Chlum 84, Volary

10 990 000 Kč

9 000 000 Kč

32 609 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 83 m²Prodaný  byt 3+kk 83 m²
Prodaný  byt 3+kk 83 m²
Prodaný  byt 3+kk 83 m²

Prodaný byt 3+kk 83 m²

Javorová 118, Holubice - Kozinec

7 200 000 Kč

86 747 Kč/m2

1...91011...370

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 277 nemovitostí