Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

3 688 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²
Prodaný  dům 340 m², pozemek 277 m²

Prodaný dům 340 m², pozemek 277 m²

Hrnčířská 766/87, Česká Lípa

9 990 000 Kč

6 500 000 Kč

19 118 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 240 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Luďka Matury 858, Pardubice - Studánka

5 590 000 Kč

90 161 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Studentská 1528, Turnov

4 079 000 Kč

75 537 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Švehlova 1471/27, Praha 15 - Hostivař

5 530 000 Kč

184 333 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Bratislavská 946/82, Brno - Zábrdovice

6 431 000 Kč

173 811 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 580 m², pozemek 355 m²

Jiráskova 1068/1, Znojmo

14 000 000 Kč

24 138 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 507 m²

Březová 46, Březová

4 200 000 Kč

38 532 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²

Prodaná vila 600 m², pozemek 1114 m²

28. října 2015/23, Jablonec nad Nisou

15 900 000 Kč

26 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová

Ing. Gabriela Kašparová

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 94 m²Prodaný  byt 3+1 94 m²
Prodaný  byt 3+1 94 m²
Prodaný  byt 3+1 94 m²

Prodaný byt 3+1 94 m²

Kroftova 356/5, Praha 5 - Smíchov

13 350 000 Kč

142 021 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Prodaná zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Buzice 22, Buzice

5 290 000 Kč

36 483 Kč/m2

123...369

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 240 nemovitostí