Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

3 690 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  byt 2+1 98 m²Prodaný  byt 2+1 98 m²
Prodaný  byt 2+1 98 m²
Prodaný  byt 2+1 98 m²

Prodaný byt 2+1 98 m²

Petřín 1132/12, Karlovy Vary

6 900 000 Kč

5 900 000 Kč

60 204 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 306 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 149 m², pozemek 4489 m²Prodaný  dům 149 m², pozemek 4489 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 4489 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 4489 m²

Prodaný dům 149 m², pozemek 4489 m²

Hluboká 45, Kdyně

5 800 000 Kč

38 926 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  byt 3+kk 76 m²Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²

Prodaný byt 3+kk 76 m²

Přemyslovská 186/44, Praha 3 - Žižkov

11 800 000 Kč

155 263 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 128 m², pozemek 270 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 270 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 270 m²

Pod Horkou 695, Strančice

14 500 000 Kč

113 281 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 355 m²

Husova 198, Chlum u Třeboně

5 500 000 Kč

4 990 000 Kč

33 267 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  byt 4+kk 128 m²Prodaný  byt 4+kk 128 m²
Prodaný  byt 4+kk 128 m²
Prodaný  byt 4+kk 128 m²

Prodaný byt 4+kk 128 m²

Bezručova 1199, Chodov

5 690 000 Kč

5 590 000 Kč

43 672 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²

Prodaný dům 244 m², pozemek 356 m²

U Stavu II 1156, Hulín

5 790 000 Kč

5 000 000 Kč

20 492 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  byt 235 m²Prodaný  byt 235 m²
Prodaný  byt 235 m²
Prodaný  byt 235 m²

Prodaný byt 235 m²

Ant. Smutného 630/75, Střelice

10 990 000 Kč

9 990 000 Kč

42 511 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1525 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1525 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1525 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1525 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1525 m²

Kolesa 16, Kladruby nad Labem

6 494 000 Kč

32 470 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 190 m², pozemek 800 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 800 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 800 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 800 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 800 m²

Tasov 133, Tasov

5 200 000 Kč

27 368 Kč/m2

1...282930...369

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 306 nemovitostí