Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

3 693 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 90 m²Prodaný  byt 3+kk 90 m²
Prodaný  byt 3+kk 90 m²
Prodaný  byt 3+kk 90 m²

Prodaný byt 3+kk 90 m²

Tylova 707, Dobřany

5 500 000 Kč

61 111 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 349 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 29.1.2026

Prodaný  dům 500 m², pozemek 527 m²Prodaný  dům 500 m², pozemek 527 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 527 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 527 m²

Prodaný dům 500 m², pozemek 527 m²

Bří Lužů 131, Uherský Brod

9 000 000 Kč

18 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY

Prodáno 29.1.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 305 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 305 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 305 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 305 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 305 m²

Mánesova 660/3, Třebíč - Borovina

6 000 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodáno 29.1.2026

Prodaný  dům 218 m², pozemek 800 m²Prodaný  dům 218 m², pozemek 800 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 800 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 800 m²

Prodaný dům 218 m², pozemek 800 m²

Vrchlického 824, Jevíčko

7 750 000 Kč

7 550 000 Kč

34 633 Kč/m2

Prodáno 29.1.2026

Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²

Prodaný dům 175 m², pozemek 2030 m²

Pražská 358/81, Brno - Bosonohy

8 990 000 Kč

51 371 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Bolzanova 1309/16, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 590 000 Kč

79 138 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Slezská 4767, Zlín

5 290 000 Kč

5 140 000 Kč

72 394 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 1115 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1115 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 1115 m²

Táborská 179, Louňovice pod Blaníkem

4 350 000 Kč

27 188 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 35 m²Prodaný  byt 2+kk 35 m²
Prodaný  byt 2+kk 35 m²
Prodaný  byt 2+kk 35 m²

Prodaný byt 2+kk 35 m²

Truhlářská 267/34, Hradec Králové - Věkoše

4 200 000 Kč

120 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

Zvoncovitá 1967/15, Praha 13 - Stodůlky

6 400 000 Kč

148 837 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.9

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
1...434445...370

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 349 nemovitostí