Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

3 697 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Na chobotě 1347/12, Praha 17 - Řepy

6 390 000 Kč

142 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 311 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 1434 m²

Nová 317, Strakonice - Dražejov

5 900 000 Kč

5 300 000 Kč

32 317 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Vstupní 1190/3, Plzeň - Černice

5 100 000 Kč

110 870 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Lakatosová
Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
Realitní makléř: Michaela Lakatosová

Michaela Lakatosová

Realitní kancelář: Michaela Lakatosová

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 575 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 575 m²

Pražská 216/19, Benátky nad Jizerou II

12 690 000 Kč

84 600 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Jungmannova 1164, Otrokovice

4 290 000 Kč

4 020 000 Kč

60 909 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 891 m²

Vchynice 11, Vchynice

6 490 000 Kč

6 130 000 Kč

71 279 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 4+1 82 m²Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²

Prodaný byt 4+1 82 m²

Antonína Sovy 1486/27, Opava - Kateřinky

4 600 000 Kč

56 098 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²

Prodaný dům 208 m², pozemek 1603 m²

Starosedlský Hrádek 20, Starosedlský Hrádek

5 990 000 Kč

4 900 000 Kč

23 558 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 384 m²

Záhumní 866/45, Břeclav - Poštorná

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Krinitova 2248, Rakovník II

4 900 000 Kč

74 242 Kč/m2

1...678...370

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 311 nemovitostí