Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

368 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  dům 79 m², pozemek 250 m²Prodaný  dům 79 m², pozemek 250 m²
Prodaný  dům 79 m², pozemek 250 m²
Prodaný  dům 79 m², pozemek 250 m²

Prodaný dům 79 m², pozemek 250 m²

Osvobození 178, Velké Němčice

2 500 000 Kč

31 646 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 732 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Božetěchova 2261/99, Brno - Královo Pole

4 490 000 Kč

99 778 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Nádeníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY 28
Realitní makléř: Jiří Nádeníček

Jiří Nádeníček

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY 28

Prodáno 14.5.2025

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Kuchařovická 1221/5, Znojmo

2 550 000 Kč

70 833 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: My Dva Reality
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: My Dva Reality

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Krátká 1141/4, Lanžhot

3 650 000 Kč

53 676 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 12.5.2025

Prodaný  byt 3+1 80 m²Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²

Prodaný byt 3+1 80 m²

Zd. Nejedlého 1363/2, Mikulov

3 980 000 Kč

49 750 Kč/m2

Prodáno 9.5.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 885 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 885 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 885 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 885 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 885 m²

Bulhary 97, Bulhary

2 940 000 Kč

11 760 Kč/m2

Prodáno 7.5.2025

Prodaný  byt 2+1 40 m²Prodaný  byt 2+1 40 m²
Prodaný  byt 2+1 40 m²
Prodaný  byt 2+1 40 m²

Prodaný byt 2+1 40 m²

Janáčkova 725/22, Znojmo

2 270 000 Kč

56 750 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: My Dva Reality
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: My Dva Reality

Prodáno 6.5.2025

Prodaný  byt 1+1 42 m²Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²

Prodaný byt 1+1 42 m²

Brožíkova 49/11, Brno - Lesná

4 185 942 Kč

99 665 Kč/m2

Prodáno 6.5.2025

Prodaný  byt 2+1 67 m²Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²

Prodaný byt 2+1 67 m²

P. Bezruče 187, Valtice

3 875 000 Kč

3 635 000 Kč

54 254 Kč/m2

Prodáno 6.5.2025

Prodaný  dům 155 m², pozemek 566 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 566 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 566 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 566 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 566 m²

Mramotice 39, Znojmo

4 431 500 Kč

28 590 Kč/m2

1...151617...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 732 nemovitostí