Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

368 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 445 m²

Brod nad Dyjí 34, Brod nad Dyjí

4 100 000 Kč

3 900 000 Kč

29 104 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 733 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1012 m²

Bohuslavice 4259, Kyjov

1 990 000 Kč

1 600 000 Kč

21 333 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²

Prodaný dům 228 m², pozemek 4102 m²

Javorník 268, Javorník

6 495 000 Kč

4 899 000 Kč

21 487 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 738 m²

Uhřice 108, Uhřice

3 345 000 Kč

35 968 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Květnická 1630, Tišnov

3 630 000 Kč

100 833 Kč/m2

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Na Kopečku 502/1, Znojmo

2 440 000 Kč

2 340 000 Kč

68 824 Kč/m2

Prodáno 23.2.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 683 m²

Micmanice 168, Strachotice

3 765 000 Kč

34 227 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²

Prodaný dům 285 m², pozemek 1800 m²

Medlice 55, Medlice

3 300 000 Kč

11 579 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 337 m²

Palackého 528/16, Břeclav - Charvátská Nová Ves

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Prodáno 9.2.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 266 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 266 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 266 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 266 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 266 m²

Horní Loučky 35, Horní Loučky

3 240 000 Kč

43 200 Kč/m2

123...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 733 nemovitostí