Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

369 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.10.2024

Prodaná  chata 12 m², pozemek 702 m²Prodaná  chata 12 m², pozemek 702 m²
Prodaná  chata 12 m², pozemek 702 m²
Prodaná  chata 12 m², pozemek 702 m²

Prodaná chata 12 m², pozemek 702 m²

Jundrov ev. č. 6, Brno

1 700 000 Kč

141 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 733 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.10.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 4574 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 4574 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 4574 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 4574 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 4574 m²

U dráhy 8, Šanov

3 690 000 Kč

24 600 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 9.10.2024

Prodaný  byt 1+1 27 m²Prodaný  byt 1+1 27 m²
Prodaný  byt 1+1 27 m²
Prodaný  byt 1+1 27 m²

Prodaný byt 1+1 27 m²

Vídeňská 268/58, Brno - Štýřice

3 950 000 Kč

3 850 000 Kč

142 593 Kč/m2

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  dům 70 m², pozemek 305 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 305 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 305 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 305 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 305 m²

Alšova 199/34, Vyškov-Město

2 600 000 Kč

37 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 3.10.2024

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

9. května 801, Hrušovany nad Jevišovkou

3 181 500 Kč

44 188 Kč/m2

Prodáno 2.10.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1707 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1707 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1707 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1707 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1707 m²

Rychtářov 71, Vyškov

5 150 000 Kč

4 500 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodáno 2.10.2024

Prodaný  dům 98 m², pozemek 195 m²Prodaný  dům 98 m², pozemek 195 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 195 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 195 m²

Prodaný dům 98 m², pozemek 195 m²

Ke Sklepu 65/1, Znojmo - Přímětice

3 300 000 Kč

3 000 000 Kč

30 612 Kč/m2

Prodáno 27.9.2024

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Opletalova 276/48, Adamov

3 490 000 Kč

54 531 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Nádeníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY 28
Realitní makléř: Jiří Nádeníček

Jiří Nádeníček

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY 28

Prodáno 26.9.2024

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Horácké náměstí 1469/7, Brno - Řečkovice

4 700 000 Kč

106 818 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Prodáno 26.9.2024

Prodaný  dům 115 m², pozemek 242 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 242 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 242 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 242 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 242 m²

Senetářov 60, Senetářov

2 800 000 Kč

24 348 Kč/m2

1...282930...37

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 733 nemovitostí