Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

95 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.10.2025

Prodaná  chata 41 m², pozemek 542 m²Prodaná  chata 41 m², pozemek 542 m²
Prodaná  chata 41 m², pozemek 542 m²
Prodaná  chata 41 m², pozemek 542 m²

Prodaná chata 41 m², pozemek 542 m²

Nebovidy ev. č. 317, Nebovidy

2 190 000 Kč

53 415 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 380 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.10.2025

Prodaná  chata 45 m², pozemek 2964 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 2964 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 2964 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 2964 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 2964 m²

Habrovany ev. č. 619, Habrovany

2 550 000 Kč

56 667 Kč/m2

Prodáno 14.10.2025

Prodaný  byt 3+1 50 m²Prodaný  byt 3+1 50 m²
Prodaný  byt 3+1 50 m²
Prodaný  byt 3+1 50 m²

Prodaný byt 3+1 50 m²

Velká nad Veličkou 613, Velká nad Veličkou

2 999 000 Kč

59 980 Kč/m2

Prodáno 9.10.2025

Prodaný  dům 196 m², pozemek 626 m²Prodaný  dům 196 m², pozemek 626 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 626 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 626 m²

Prodaný dům 196 m², pozemek 626 m²

Šatov 133, Šatov

2 890 000 Kč

14 745 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Prodáno 2.10.2025

Prodaný  byt 1+1 33 m²Prodaný  byt 1+1 33 m²
Prodaný  byt 1+1 33 m²
Prodaný  byt 1+1 33 m²

Prodaný byt 1+1 33 m²

Dukelských bojovníků 2803/103, Znojmo

2 670 000 Kč

80 909 Kč/m2

Prodáno 1.10.2025

Prodaný  dům 67 m², pozemek 171 m²Prodaný  dům 67 m², pozemek 171 m²
Prodaný  dům 67 m², pozemek 171 m²
Prodaný  dům 67 m², pozemek 171 m²

Prodaný dům 67 m², pozemek 171 m²

Bohutice 136, Bohutice

2 725 000 Kč

40 672 Kč/m2

Prodáno 1.10.2025

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Nížkovice 286, Nížkovice

2 690 000 Kč

2 590 000 Kč

92 500 Kč/m2

Prodáno 26.9.2025

Prodaná  zemědělská usedlost 150 m², pozemek 2363 m²Prodaná  zemědělská usedlost 150 m², pozemek 2363 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 150 m², pozemek 2363 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 150 m², pozemek 2363 m²

Prodaná zemědělská usedlost 150 m², pozemek 2363 m²

Míchov 18, Míchov

2 750 000 Kč

2 100 000 Kč

14 000 Kč/m2

Prodáno 17.9.2025

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

sídl. Dukelských hrdinů 2614/7, Břeclav

2 775 000 Kč

79 286 Kč/m2

Prodáno 28.8.2025

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Riegrova 876/45, Břeclav

2 509 000 Kč

39 203 Kč/m2

1234...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 380 nemovitostí